Planuojama:

AMERIKA AFRIKA EUROPA AZIJA

Nuvažiuota:

AMERIKA AFRIKA EUROPA AZIJA


Nuo Sietlo važiavome dviračiais
Kalifornijos pakrante, vėliau Meksika, Centrine ir Pietų Amerika, pradedant Čile ir baigiant Argentina. Iš Buenos Airių persikėlėme lėktuvu į Ganą, iš kurios pradėjome kelionę Vakarų Afrika. Pervažiavę sunkiausią kelionės dalį karštąja Afrika, iš Maroko persikelėme į Ispaniją. Dabar kylame dviračiais į šiaurę per Vakarų ir Centrinę Europą. Pasiekę Lietuvą, vėl pasuko
me į pietus, link Graikijos, Izraelio ir Vidurio Rytų. Kirsdami Pakistaną ir Indiją, mes minsime pedalus per Pietinę Aziją ir, pagaliau, persikelsime keltu iš Šanchajaus į Nagasakį ir Hirosimą!

Tikslesnis maršrutas ir datos kiekvienai šaliai pergalvo
jamos ir pakeičiamos vietoje, atsižvelgiant į Taikos žygio tikslus, įstatymus, interesus, logiką ir, žinoma, Taikos žygio koordinatorių patarimus ir mūsų pačių jėgas. Pagrindinės kelio datos ir maršruto linija neturėtų keistis.

Vidutinis važiavimo greitis turėtų būti 80 kilometrų per dieną. Dalis kelio bus padengta kažkokia kita transporto rūšimi; kur leis galimybės, važiavimo gretis gali būti padidintas iki 100 km per dieną. Tai padės išvengti dalies transporto problemų ir duos daugiau galimybių mėgautis važiavimu dviračiu.