Nuo Sietlo važiavome dviračiais Kalifornijos pakrante, vėliau Meksika,
Centrine ir Pietų Amerika, pradedant Čile ir baigiant Argentina. Iš Buenos Airių
persikėlėme lėktuvu į Ganą, iš kurios pradėjome kelionę Vakarų Afrika.
Pervažiavę sunkiausią kelionės dalį karštąja Afrika, iš Maroko persikelėme į
Ispaniją. Dabar kylame dviračiais į šiaurę per Vakarų ir Centrinę Europą. Pasiekę
Lietuvą, vėl pasukome
į pietus, link Graikijos, Izraelio ir Vidurio Rytų. Kirsdami Pakistaną ir Indiją, mes
minsime pedalus per Pietinę Aziją ir, pagaliau, persikelsime keltu iš Šanchajaus į
Nagasakį ir Hirosimą!
Tikslesnis maršrutas ir datos kiekvienai šaliai pergalvojamos ir pakeičiamos vietoje,
atsižvelgiant į Taikos žygio tikslus, įstatymus, interesus, logiką ir, žinoma,
Taikos žygio koordinatorių patarimus ir mūsų pačių jėgas. Pagrindinės kelio datos
ir maršruto linija neturėtų keistis.
Vidutinis važiavimo greitis turėtų būti 80 kilometrų per dieną. Dalis kelio
bus padengta kažkokia kita transporto rūšimi; kur leis galimybės, važiavimo gretis
gali būti padidintas iki 100 km per dieną. Tai padės išvengti dalies transporto
problemų ir duos daugiau galimybių mėgautis važiavimu dviračiu.
|